Dzień Świetego Patryka

data: 14/03/2013 || autor: M.Popowska

zamknij

Dzień Świętego Patryka

Klasy dwujęzyczne z naszej szkoły zasilone przez grupę entuzjastów języka angielskiego wybrały się w minioną środę do Teatru Korez w Katowicach na przedstawienie teatralne pt. Twinkletoes-A Nothern Irish Story. Na fabułę sztuki składała się smutna historia Irlandki – żony więzionego członka IRA, która borykała się z samotnością i wieloma problemami dnia codziennego, z których najtrudniejszym była relacja z dorastającą córką. Świetna gra aktorska, ciekawie opowiedziana historia  oraz ‘piękny język angielski’, który można było usłyszeć na scenie, dostarczyły uczestnikom tego wyjazdu wspaniałych przeżyć językowo-duchowych godnych Dnia Świętego Patryka.

Na zdjęciu – uczniowie naszej szkoły z odgrywającą główną rolę panią Tony’ą Trappe.

IMG_3474

08/05/2020

wazne

Ósmoklasisto!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2020