szkolenie

data: 21/03/2011 || autor: TD

zamknij

Niebo – budynek szklany, o kolorze błękitno-białawym, jako pierwszy w historii wykorzystał technologię prądu elektrycznego (kable są za krótkie, więc musieli) i napędu chmurno-skrzydlatego. Obecne położenie nieznane. Drogowskazy – jak dotąd – nieustawione. Turystów przyciąga obiecana tam uczta i przyśpiewujący chórek chłopięcy, ale zdecydowanie odpycha fakt, iż konsumpcja możliwa będzie dopiero po śmierci.

Niektórzy nie wierzą w niebo, co argumentują tym, że nie, bo.

Bo dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane.

Edytuj sekcję Budowa piekłaedytuj Budowa piekła

Piekło, wbrew obiegowej opinii nie składa się tylko z pałacu Lucka, zwanego Pandemonium, i kilku/kilkunastu pieców odlewniczych. Piekło jest wielopoziomowym, doskonale wentylowanym, całkowicie samowystarczalnym konstruktem mieszkalno-rozrywkowym. Zamieszkuje go zróżnicowane pod względem etnicznym, wyznaniowym i światopoglądowym multikulturalne społeczeństwo. Podstawowe moduły mieszkalne, piece odlewnicze zgodne z Międzynarodową Normą Odlewniczą MNO 6/66, mogą być łączone ze sobą, tworząc wygodne wielorodzinne bloki mieszkalne. Piekło jest zbudowane na bazie stożka zwężającego się ku dołowi, na górnych poziomach mieszkają mniej zasłużeni Piekielnicy, głębsze zarezerwowane są dla bardziej prominentnych gości.

Nad wejściem głównym znajduje się napis informacyjny w języku włoskim „Lasciate ogni speranza, voi che entrate”, błędnie tłumaczony jako „Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie”. Właściwym tłumaczeniem byłoby „Porzućcie wszelkie troski, wy, którzy spędzacie tu urlop”.

Piekielne poziomy to:

  • Limbo – zamieszkiwane przez regularnych dudków, raczej nudne, ale z dostępem do podstawowej infrastruktury rozrywkowo-sportowej.
  • Poziom Rozrywkowy Pierwszy (PRP) – zarezerwowany dla mieszkańców Limba i Piekielnych Przedmieść, poziom oferujący podstawową bazę gastronomiczną i zabawy plebejskie.
  • Piekielne Przedmieścia – miejsce zamieszkania piekielnych urzędników. Mieszkańcy tego poziomu mają dostęp do PRP oraz PRD.
  • Poziom Rozrywkowy Drugi (PRD) – to samo co w PRP, tylko laski ładniejsze i wódka zimniejsza. Poza tym można pograć w tenisa i golfa.
  • Poziom Średni – zamieszkany przez piekielną klasę średnią oraz prostytutki artystów.
  • Poziom Luksusowy – zamieszkały przez piekielną szlachtę, wysoce luksusowy, ocieniony i klimatyzowany poziom, składający się z willowych pieców najwyższej jakości. Mieszkają tu również najbardziej zasłużeni pracownicy terenowi.
  • Najgłębszy Poziom Rozrywkowy – jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony dla najbogatszych mieszkańców piekła poziom rozrywkowy, gustownie urządzony, pełen prywatnych klubów z niezwykłymi kryteriami selekcji.
  • Poziom Zasłużonych – od Kaina po Hitlera, zamieszkany przez najwyższą piekielną elitę i zasłużonych Ziemian, który w największym stopniu przysłużyli się dla rozwoju Piekła.
  • Pandemonium – prywatne kwatery Lucyfera.

08/05/2020

wazne

Ósmoklasisto!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2020