Paderek in France!

data: 17/06/2014 || autor: Dawid Szymała

zamknij

W dniach 2 – 6 czerwca uczniowie LO i technikum pod opieką profesorów: A. Surdel, T. Pyki i ks. P. Larysza udali się w intensywną podróż na południe Francji. Rozkoszując się klimatem Morza Śródziemnego grupa odwiedziła znane standardy Lazurowego Wybrzeża bawiąc się w kasynach Monte Carlo w księstwie Monaco, degustując zapachy światowej stolicy perfum w Grasse, odwiedzając wyspę Człowieka w Żelaznej Masce w pobliżu Cannes, spacerując starymi uliczkami miasta kwiatów w Nicei, by na koniec oddać się szaleńczej zabawie we włoskim Gardalandzie;)
Wszystkim uczestnikom wycieczki jeszcze raz dziękuję i zapraszam na przyszłoroczne “Paderkowe Tripy”!

«
»
sdfsdfsdf

08/05/2020

wazne

Ósmoklasisto!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021