Zastępstwa

data: 19/12/2016 || autor: TD

zamknij

28.02.2020r. ( PIĄTEK)

NIEOBECNI:

P.A. ROKITA

Lekcja 2) – klasa II tlt( gr. tur.) – marketing – p. A. Motyka s.32

Lekcja 4) – klasa I trt( gr. tur.) – marketing – p. J. Witek s.29

Lekcja 7) – klasa I tlt( całość) – j. angielski – p. A. Włodyka s.4/29

P.M. Krasoń –K.

Lekcja 2) – klasa I tir – w domu

Lekcja 3) – klasa I ti  – j. niemiecki – p. D. Szymała s.30

 

27.02.2020r. ( Czwartek)

GODZ. 8.00 – 10.50 - KLASA IV TI, IV TET, IV TL – MATURA PRÓBNA Z JĘZYKA POLSKIEGO – POZIOM PODSTAWOWY WG HARMONOGRAMU

Wyłączone sale :32,37, sala gimnastyczna

NIEOBECNI:

P.J. CZECH

Lekcja 4,5,6) – klasa IV ti – wych. fiz. –p. M. Karliński

Lekcja 7,8,9,) – klasa I trt – wych. fiz. –p. M. Cypruch (w LO)

P.A. ROKITA

Lekcja 3) – klasa I trt( gr. tur.) – w domu

P.A. ŻYDEK –T.

Lekcja 5) – klasa I ti – chemia –p. B. Marcol  (w LO)

Lekcja 6) – klasa I tl – historia –p. P. Zięba (zamiast lekcji 9  w LO)

P.M. KRASOŃ- K.

Lekcja 3) – klasa I tl – zajęcia z pedagogiem – p. K. Kamińska (w LO)

Zmiana sali:

Lekcja 1) : klasa I tlt (gr. tur. – sala 22, klasa I trt (gr.rach.) s.27

Lekcja 2) : klasa I tlt (gr. tur. – sala 22, klasa I trt (gr.rach.) s.27

Lekcja 3) : klasa I tlt (gr. log._ - sala 22 , klasa I trt (gr.rach.) s.26

 

28.02. 2020 -piątek

8.00 - 11.00 - matura próbna z biologii, WOS

nb.

p. Berszakiewicz

  1. IIIR - w domu
  2. IIIabcd - w domu
  3. IIIabcd - w domu

p. Ludwiczak

  1. -
  2. IIIabcd - j.angielski - w domu
  3. IIIabcd - j.angielski - w domu

p. Wilk

2- lekcja odbędzie się zgodnie z planem

3.IIIabcd - j.angielski - p. Berszakiewicz

 

 

27.02. 2020 -czwartek

4,5,6 lekcja - matura próbna z j.polskiego

nb.

p. Mnich

  1. IP - w domu
  2. IH - w domu
  3. IIb - zaj. biblioteczne - p. Żuk M
  4. IId - j.polski - p. Szczygielska
  5. IId - religia - x Michał ( zamiast 8l)

p. Kapłanek

  1. IIIR - w domu
  2. IIIR - w domu
  3. Itl - zaj. z pedagogiem - p. Kamińska
  4. IIIc - matura z j.polskiego
  5. IIIc - matura z j.polskiego
  6. IS - matematyka - p. Piotrowska
  7. IIc - w domu/ zostaje grupa z informatyki
  8. IIc - w domu/ zostaje grupa z informatyki

p. Żydek - Tomecka

  1. -
  2. IP - w domu
  3. -
  4. Ib - biologia - p. Leżuch
  5. Iti - chemia - p. Marcol
  6. Itl - historia - p. Zięba ( zamiast 9l )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24/02/2020

wazne

Rekrutacja 2020/2021

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2020