Klasa ŚCISŁA – dla 8 klasy szkoły podstawowej

data: 25/02/2019 || autor: TD

zamknij

Rozszerzona matematyka, fizyka i przedmiot wybrany (biologia/geografia/informatyka).

Klasa dla ceniących logikę, precyzję myślenia i lubiących matematyczne wyzwania. Dla ciebie wyposażamy pracownie komputerowe, uczestniczymy w konkursach wiedzy, współpracujemy z placówkami akademickimi.

Wybierasz się na politechnikę, bo wiesz że inżynierowie są najbardziej poszukiwanymi specjalistami na rynku pracy zarówno w kraju, jak i za granicą? A może planujesz karierę ekonomiczną? Przed Tobą matura z przedmiotów ścisłych..

Zajęcia edukacyjne punktowane

  • j. polski
  • matematyka
  • j. angielski
  • informatyka

Obowiązkowy przedmiot rozszerzony

  • matematyka
  • fizyka

Przedmiot rozszerzony do wyboru

  • biologia
  • geografia
  • informatyka

24/09/2019

wazne

Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła 2019