klasa MEDYCZNO – PRZYRODNICZA

data: 06/04/2018 || autor: TD

zamknij
 1. Charakterystyka profilu
 2. Przedmioty

Charakterystyka profil

KLASA MEDYCZNO – PRZYRODNICZA z kursem ratownictwa medycznego
Rozszerzona biologia i przedmiot wybrany (chemia /fizyka/geografia); techniki pracy laboratoryjnej.

Klasa dla zainteresowanych zdobyciem solidnej wiedzy o organizmach żywych i prawach przyrody. Przygotowaliśmy dla Was prawdziwe doświadczenia w szkolnym laboratorium chemicznym, wycieczki terenowe, edukacyjne programy prozdrowotne, współpracę z placówkami naukowymi.
Chciałbyś zdobyć zawód, który niesie pomoc ludziom? Medycyna, stomatologia, analityka medyczna, farmacja, ratownictwo medyczne, fizjoterapia, biotechnologia, biochemia, kryminalistyka, ochrona środowiska, weterynaria? Drogę otworzy Ci egzamin maturalny z biologii i przedmiotów przyrodniczych…

Przedmioty
Zajęcia edukacyjne punktowane

 • j. polski
 • matematyka
 • biologia
 • chemia

Obowiązkowy przedmiot rozszerzony

 • język angielski
 • biologia

Przedmiot do wyboru po klasie pierwszej

 • chemia
 • fizyka
 • geografia

Zajęcia uzupełniające

 • techniki pracy laboratoryjnej
 • biochemia

31/10/2018

wazne

Flaga Polski

01/11/2018

wazne

Hymn Polski