Klasa MEDYCZNO – PRZYRODNICZA – dla 8 klasy szkoły podstawowej

data: 25/02/2019 || autor: TD

zamknij


Rozszerzona biologia, chemia i przedmiot wybrany (matematyka /wos/geografia).

Klasa dla zainteresowanych zdobyciem solidnej wiedzy o organizmach żywych i prawach przyrody. Przygotowaliśmy dla Was prawdziwe doświadczenia w szkolnym laboratorium chemicznym, wycieczki terenowe, edukacyjne programy prozdrowotne, współpracę z placówkami naukowymi.
Chciałbyś zdobyć zawód, który niesie pomoc ludziom? Medycyna, stomatologia, analityka medyczna, farmacja, ratownictwo medyczne, fizjoterapia, biotechnologia, biochemia, kryminalistyka, ochrona środowiska, weterynaria? Drogę otworzy Ci egzamin maturalny z biologii i przedmiotów przyrodniczych…


Zajęcia edukacyjne punktowane

  • j. polski
  • matematyka
  • j.angielski
  • biologia

Obowiązkowy przedmiot rozszerzony

  • biologia
  • chemia

Przedmiot rozszerzony do wyboru

  • matematyka
  • wos
  • geografia

24/09/2019

wazne

Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła 2019