Klasa MEDYCZNO – PRZYRODNICZA – dla 3 klasy gimnazjum

data: 24/02/2019 || autor: TD

zamknij


Rozszerzone biologia, język angielski i przedmiot wybrany (chemia /fizyka/geografia); techniki pracy laboratoryjnej.

Klasa dla zainteresowanych zdobyciem solidnej wiedzy o organizmach żywych i prawach przyrody. Przygotowaliśmy dla Was prawdziwe doświadczenia w szkolnym laboratorium chemicznym, wycieczki terenowe, edukacyjne programy prozdrowotne, współpracę z placówkami naukowymi.
Chciałbyś zdobyć zawód, który niesie pomoc ludziom? Medycyna, stomatologia, analityka medyczna, farmacja, ratownictwo medyczne, fizjoterapia, biotechnologia, biochemia, kryminalistyka, ochrona środowiska, weterynaria? Drogę otworzy Ci egzamin maturalny z biologii i przedmiotów przyrodniczych…Przedmioty


Zajęcia edukacyjne punktowane

 • j. polski
 • matematyka
 • j.angielski
 • biologia

Obowiązkowy przedmiot rozszerzony

 • język angielski
 • biologia

Przedmiot do wyboru po klasie pierwszej

 • chemia
 • fizyka
 • geografia

Zajęcia uzupełniające

 • techniki pracy laboratoryjnej
 • biochemia

08/05/2020

wazne

Ósmoklasisto!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2020