klasa HUMANISTYCZO-JĘZYKOWA

data: 06/04/2018 || autor: TD

zamknij
 1. Charakterystyka profilu
 2. Przedmioty

Charakterystyka profilu
Klasa HUMANISTYCZNO – JĘZYKOWA z kursem dziennikarskim

Rozszerzony język polski i WOS i przedmiot wybrany (historia/biologia/geografia)

Klasa dla tych, którzy solidne przygotowanie do matury chcę połączyć z rozwojem pasji humanistycznych. Czekają was spotkania z literaturą piękną, dyskusje i debaty, zwiedzanie wystaw artystycznych, spektakle teatralne i seanse kinowe, zajęcia w studiu nagraniowym, obcojęzyczni lektorzy, wyprawy śladami tajemnic historii.

Przygotujesz się tu do podjęcia studiów uniwersyteckich takich jak: prawo, administracja, psychologia, socjologia, stosunki międzynarodowe, dziennikarstwo, filologia polska, filologie obce, pedagogika, historia, filozofia, kulturoznawstwo, public relations i wiele innych.
Warto dołączyć do knurowskiego „humana”!

Przedmioty

Zajęcia edukacyjne punktowane

 • j. polski
 • matematyka
 • j. obcy
 • historia

Obowiązkowy przedmiot rozszerzony

 • język angielski
 • język polski
 • wos

Przedmiot do wyboru po klasie pierwszej

 • historia
 • geografia
 • biologia

Zajęcia uzupełniające

 • zajęcia dziennikarskie

31/10/2018

wazne

Flaga Polski

01/11/2018

wazne

Hymn Polski