Klasa HUMANISTYCZA– dla 8 klasy szkoły podstawowej

data: 25/02/2019 || autor: TD

zamknij

Rozszerzony język polski, historia i przedmiot wybrany (wos/biologia/geografia)

Klasa dla tych, którzy solidne przygotowanie do matury chcą połączyć z rozwojem pasji humanistycznych. Czekają was spotkania z literaturą piękną, dyskusje i debaty, zwiedzanie wystaw artystycznych, spektakle teatralne i seanse kinowe, zajęcia w studiu nagraniowym, obcojęzyczni lektorzy, wyprawy śladami tajemnic historii.

Przygotujesz się tu do podjęcia studiów uniwersyteckich takich jak: prawo, administracja, psychologia, socjologia, stosunki międzynarodowe, dziennikarstwo, filologia polska, filologie obce, pedagogika, historia, filozofia, kulturoznawstwo, public relations i wiele innych.
Warto dołączyć do knurowskiego „humana”!

Zajęcia edukacyjne punktowane

  • j. polski
  • matematyka
  • j. angielski
  • historia

Obowiązkowy przedmiot rozszerzony

  • język polski
  • historia

Przedmiot rozszerzony do wyboru

  • wos
  • geografia
  • biologia

24/09/2019

wazne

Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła 2019