Klasa HUMANISTYCZO-JĘZYKOWA– dla 3 klasy gimnazjum

data: 06/04/2018 || autor: TD

zamknij

Rozszerzony język polski, WOS, język angielski i przedmiot wybrany (historia/biologia/geografia)

Klasa dla tych, którzy solidne przygotowanie do matury chcą połączyć z rozwojem pasji humanistycznych. Czekają was spotkania z literaturą piękną, dyskusje i debaty, zwiedzanie wystaw artystycznych, spektakle teatralne i seanse kinowe, zajęcia w studiu nagraniowym, obcojęzyczni lektorzy, wyprawy śladami tajemnic historii.

Przygotujesz się tu do podjęcia studiów uniwersyteckich takich jak: prawo, administracja, psychologia, socjologia, stosunki międzynarodowe, dziennikarstwo, filologia polska, filologie obce, pedagogika, historia, filozofia, kulturoznawstwo, public relations i wiele innych.
Warto dołączyć do knurowskiego „humana”!

Zajęcia edukacyjne punktowane

 • j. polski
 • matematyka
 • j. angielski
 • historia

Obowiązkowy przedmiot rozszerzony

 • język angielski
 • język polski
 • wos

Przedmiot do wyboru po klasie pierwszej

 • historia
 • geografia
 • biologia

Zajęcia uzupełniające

 • zajęcia dziennikarskie

08/05/2020

wazne

Ósmoklasisto!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2020