Witamy wiosnę koncertowo i charytatywnie

data: 21/03/2018 || autor: DG

zamknij

Wielką i dobrą tradycją naszej szkoły jest witać wiosnę dorocznym koncercie charytatywnym! Mimo że przyroda wiosny jeszcze nie ogarnęła – my szkolnej tradycji zadość czynimy. Gramy w czwartek 22 marca 2018r. od 17.00 na naszej hali sportowej, na scenie utalentowani uczniowie i absolwenci Paderka oraz knurowscy ambitni gimnazjaliści. Całość artystyczną koordynuje p. Dawid Szymała, najlepszy muzyk wśród germanistów.

Wolontariat robi wolontariat – tym razem na rzecz Kajetana i Martyny Kowalików, małych, bardzo chorych knurowian z naszego sąsiedztwa. Trzeba nazbierać na wózek inwalidzki, który da przedszkolakowi Kajtkowi samodzielność. Działania wolontariuszy koordynuje p. Bartosz Kaczmarczyk – nagrodzony nagrodą Ministra Edukacji Narodowej nauczyciel- wolontariusz 2017, przypadkiem też germanista.

Nie może zabraknąć twojej obecności i gestu z dobrego serca, które przecież masz! Nie może zabraknąć twoich oklasków dla szkolnych muzyków i artystów! Zapraszamy uczniów, nauczycieli, rodziców, absolwentów i wszelkich przyjaciół szkoły! 

 

«
»

07/03/2021 wazne

Dzień Kobiet

„Świat bez Kobiet byłby jak Ogród bez kwiatów” Pierre de...czytaj…
sdfsdfsdf

08/05/2020

wazne

Ósmoklasisto!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021