trening ewakuacyjny

data: 18/10/2016 || autor: DG

zamknij

Gdybyś kiedykolwiek musiał/a ewakuować się z budynku w razie jakiegokolwiek zagrożenia –zachowaj spokój,  podążaj za zielonymi znakami wskazującymi drogę do wyjścia oraz bezwzględnie stosuj się do poleceń kierującego ewakuacją.

Nie zabieraj niepotrzebnych rzeczy, miej przy sobie telefon, aby móc uspokoić rodziców  lub wezwać pomoc (112).  Dbaj o swoje bezpieczeństwo. Bądź uważny na słabszych i potrzebujących pomocy. Nie utrudniaj pracy służbom, które likwidują stan zagrożenia.

Uczestnikom dzisiejszych próbnych alarmów ewakuacyjnych w obu budynkach szkoły dziękujemy za dyscyplinę! Czas opuszczenia każdego z budynków szkoły przez wszystkie osoby (łącznie 425 uczniów i 40 pracowników) nie przekroczył 90 sekund!

«
»
sdfsdfsdf

08/05/2020

wazne

Ósmoklasisto!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2020