Potokół z obrad jury Spotkań Teatralnych “bez MASKI”

data: 30/05/2014 || autor: M.Popowska

zamknij

Jury w składzie :

Pani Magdalena Wydra

Pan  Michał Łazarczyk

Pan Maciej Zygmunt

Pan Jacek Krawczyk

podjęło następujące decyzje:

 

GRAND PRIX VI Spotkań Teatralnych „bez MASKI”

Dla  zespołu  z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Świerklanach pod opieką Pani Bogumiły Szmidt- Kruk za spektakl pt. „Najmniejszy bal świata”

 

Nagroda w  kategorii Szkół Gimnazjalnych

Nagroda specjalna dla zespołu „Cuda wianki” z Gimnazjum nr 11 w Tychach pod opieką Pani Edyty Pajdy, Grażyny Dec i Anny Wanat za spektakl pt: „Arszenik i stare koronki”

Wyróżnienie dla zespołu „Bibliotecus” z Zespołu Szkół nr 1 w Wiśle pod opieką Pani Joanny Leszczyńskiej za spektakl pt: „Alchemiczka”

Wyróżnienie dla zespołu „ Improwizacja i Limitowani”  z MG 1 w Knurowie wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną pod opieką Pani Aleksandry Żydek za spektakl pt: „Mazeł i Szlimazeł albo mleko lwicy”

 

Nagroda w  kategorii Ogniska Pracy Pozaszkolnej, Domy Kultury, Teatry Amatorskie, WTZ

Wyróżnienie dla zespołu „Teatr Roczny” ze Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Trzeźwego Stylu Życia „Szansa” z Pławniowic pod opieką Pani Kamili Stoiłowej i Pana Macieja Boguckiego za spektakl pt: „ Kabaret Kici- Koci”

Wyróżnienie  dla zespołu z Teatru im. Stefana Batorego pod opieką Pana Macieja Dziaczko za spektakl pt. „Manifest:

Wyróżnienia indywidualne:

Stanisław Szewczyk- Teatr Jednego Aktora spektakl „ Urodziny Pana Szymona”

Tadeusz Broda za rolę Rysia w spektaklu „Arszenik i stare koronki”

Małgosia Brodawka za rolę Migawki w spektaklu „Najmniejszy bal świata”

Zuzanna Woryna za rolę Kocura w spektaklu „Dobra czarownica”

 

W pozostałych kategoriach jury nie przyznało wyróżnień

O występ podczas uroczystej gali w sobotę 31 maja 2014 o godzinie 16.30 prosimy zespoły:

  1. Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Świerklana
  2. Cuda Wianki z Gimnazjum nr 11 w Tychach
  3. Improwizacja i Limitowani z Knurowa

Pozostali wyróżnieni również podczas gali odbiorą nagrody.

 Do odbioru nagród i wspólnego  świętowania zapraszamy przynajmniej delegacje wyróżnionych zespołów oraz opiekunów.

(miejsce gali- Dom Kultury w Knurowie – Szczygłowicach ul. Górnicza 1)

 

Stowarzyszenie NOE dodatkowo  wyróżniło:

dla Zespołu Przyjaciele z Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu pod opieką Pani Kariny Kisielińskiej i Izabeli Kozłowskiej za spektakl „ Legenda o smoku Wawelskim” za wyjątkową formę wzmacniania mocnych stron aktorów

 

dla Zespołu „Improwizacja i Limitowani” pod opieką Pani Aleksandry Żydek za wyjątkowo piękne podejście do idei integracji

«
»
sdfsdfsdf

08/05/2020

wazne

Ósmoklasisto!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2020