triumfalny KRZYK!

data: 11/05/2010 || autor: TD

zamknij

W niedzielę nasze cheerleaderki pojechały do Kielc na IX Wiosenny Turniej Tańca. Kontuzja jednej z tancerek i długa droga na miejsce zawodów nie zniechęciły zespołu, dziewczyny, choć w okrojonym składzie, zatańczyły. Silna wola naszych świetnych cheerleaderek i nieustanny doping kibiców wyniósł KRZYK na najwyższy szczebel podium po raz kolejny. Niesamowita radość podczas ogłaszania werdyktu ogarnęła nie tylko tancerki, ale ich opiekuna – p. prof. Anetę Kowalską, której równie gorąco gratulujemy!

Kolejny sukces jest krokiem ku górze! Miejmy nadzieję, że przyszły rok szkolny okaże się być owocny w nowe układy, ciężką pracę, ale i pełen mistrzowskich popisów, energii i nagród.

Brawo!

«
»

07/03/2021 wazne

Dzień Kobiet

„Świat bez Kobiet byłby jak Ogród bez kwiatów” Pierre de...czytaj…
sdfsdfsdf

08/05/2020

wazne

Ósmoklasisto!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021