Osiągnięcia uczniów

data: 21/05/2008 || autor: TD

osiagniecia zamknij

Osiągnięcia uczniów

Zespołu Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego w Knurowie:

I Liceum Ogólnokształcące oraz Technikum nr 1:

Rok 2019/2020

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1.  Mateusz Malcherek – I LO
  2.  Zuzanna Bednarczyk – Technikum nr 1

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

I Liceum Ogólnokształcące:

Technikum nr 1

 

Nazwa konkursu Nazwisko ucznia i osiągnięcie Nauczyciel prowadzący
Olimpiada Historyczna Bartosz Rejman II b- II etap okręgowy Marzena Krasoń-Kapłanek
Olimpiada Wiedzy o Turystyce

Zuzanna Bednarczyk III tet 

Aleksandra Rokita
IV Olimpiada Spedycyjno- Logistyczna Paweł Grudziądz– III etap centralny – FINALISTA Joanna Rożek-Radek, Jolanta Witek, Alina Motyka
Olimpiada Przedsiębiorczości Dawid Niemczyk III Tet, Joanna Bismor III Tet, Aleksandra Hajduk IV Tet, Justyna Zygmunczyk IV Tet i  Wiktoria Mańka IV Tet – II etap okręgowy Marzena Kolenda, Iwona Szczygieł
Potyczki  Matematyczne Paweł Grudziądz II Tlt  Katarzyna Sontag
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK Maria Konieczny IId –  II etap okręgowy Aleksandra Surdel
Uniwersytet Licealisty Alicja Kwaśniok IIId Bożena Leżuch 
Licealiada Młodzieży Szkolnej woj. Śląskiego w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Finaliści, 9. miejsce w woj. śląskim – reprezentacja męska w składzie: Dariusz Bartnik, Paweł Polak, Grzegorz Suchan, Paweł Ziaja, Paweł Sawicki, Michał Kroczyk, Tomasz Gontarewicz, Bartłomiej Grochal, Jakub Kotliński, Patryk Orylski, Krzysztof Ludwiczak, Karol Rzepa, Szymon Skalmierski Mirosława Cypruch
     
     
     
     
     
Rok 2018/2019

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1.  Magdalena Nasiek – I LO
  2.  Natalia Barwicka – Technikum nr 1

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

I Liceum Ogólnokształcące:

1. Monika Lesiak
2. Weronika Leśniak
3. Magdalena Nasiek
4. Andżelika Urbanik
5. Bartłomiej Cichy
6. Karolina Krypczyk
7. Michał Musiał
8. Paulina Musiolik
9. Szymon Romanów
10. Aleksandra Gaworska
11. Julia Kaczmarczyk
12. Magdalena Nicińska
13. Aleksandra Szyrmel

Technikum nr 1

  1. Aleksandra Sobota
  2. Natalia Barwicka
  3. Alicja Świder
  4. Patrycja Bogusz
  5. Patrycja Szewczyk
  6. Seweryn Galiński
  7. Paulina Ponikiewska
  8. Wiktoria Górecka
  9. Klaudia Pacha
Nazwa konkursu Nazwisko ucznia i osiągnięcie Nauczyciel prowadzący
IV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich Paulina Ponikiewska IV Te Justyna Zygmunczyk III Tet,  Kamil Ignatowski IV Te oraz Patryk Orylski II Tet (wyróżnienie) – II etap okręgowy Iwona Szczygieł
Olimpiada Historyczna Bartosz Rejman I b- II etap okręgowy Marzena Krasoń-Kapłanek
Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie Weronika Leśniak III b- II etap okręgowy Barbara Dudło
Olimpiada Wiedzy o Turystyce

Zuzanna Bednarczyk II tet – finalistka

Patrycja Jarosik IV tlt –  II etap okręgowy

Aleksandra Rokita
XI Olimpiada Logistyczna Artur Słaboń I l, Julia Krawczyk III Tl– II etap okręgowy Joanna Rożek-Radek, Jolanta Witek
Olimpiada Przedsiębiorczości Natalia Barwicka IVTe, Magdalena Raszka– II etap okręgowy Marzena Kolenda, Iwona Szczygieł
Śląski Konkurs Matematyczny Martyna Pańczyk, Seweryn Janowski IIc  Małgorzata Piotrowska
XXV Jubileuszowy Konkurs Fizyka a Ekologia Mateusz Malcherek IIc – 3. miejsce, laureat srebrnego medalu Grzegorz Cuber, Joanna Berszakiewicz
Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców ICYS 2019, Malezja Mateusz Malcherek IIc – laureat brązowego medalu Grzegorz Cuber, Joanna Berszakiewicz
 XXV Jubileuszowy Konkurs Fizyka a Ekologia

 Natalia Potocka IIc wyróżnienie

Karolina Szołtysek Ic wyróżnienie

 Grzegorz Cuber
Uniwersytet Licealisty Alicja Kwaśniok IId Bożena Leżuch
Potyczki Matematyczne Mateusz Malcherek IIc Małgorzata Piotrowska
W świecie roślin i zwierząt Aleksandra Szyrmel IIId – finalistka Monika Popowska
Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz” Weronika Leśniak IIIb, Klaudia Orzechowska Id, Anna Musiał, Bartosz Rejman Ib – finaliści ks. Michał Kosek
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK  Maria Konieczny Id –  II etap okręgowy Aleksandra Surdel
     
     
     
     
     
Rok 2017/2018

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1.  Anna Skorupa – I LO
  2.  Natalia Barwicka – Technikum nr 1

Stypendium Rady Rodziców:

  1.  Paulina Rużeńska – I LO
  2.  Adam Dobrowolski – Technikum nr 1

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

I Liceum Ogólnokształcące:

  1. Anna Skorupa
  2. Alicja Szczepanik
  3. Szymon Owczorz
  4. Paulina Rużeńska
  5. Agata Kozioł
  6. Aleksandra Kapuśniak
  7. Anna Szaruga
  8. Laura Świder
  9. Anna Maślanka
  10. Dominik Romanów
  11. Mateusz Wrażeń
  12. Katarzyna Trela
  13. Jakub Bociek
  14. Patrycja Małecka
  15. Kinga Włodarczyk
  16. Emilia Szuma
  17. Zuzanna Pluta
  18. Alicja Malik
  19. Agata Sładek
  20. Alicja Wieprzycka
  21. Adrianna Saporek
  22. Edyta Gawrysiak
  23. Paulina Bieniek
  24. Kamila Kunik

Technikum nr 1

  1. Adam Dobrowolski
  2. Izabela Mierzwa
  3. Tomasz Lewusz
  4. Paulina Kaniowska

Subiektywna Nagroda Dyrektora Szkoły za szczególną osobowość PADER 2018:

Szymon Owczorz – I Liceum Ogólnokształcące

Dawid Łączyński – Technikum nr 1

 

Nazwa konkursu Nazwisko ucznia i osiągnięcie Nauczyciel prowadzący
XLVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Magdalena Nasiek – etap ustny-

II etap okręgowy

Beata Zakrzewska
XLVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Magdalena Nasiek, Weronika Lesiak –

II etap okręgowy

Beata Zakrzewska
II Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna Klaudia Pacha, Dawid Czarski, Filip Bulanda, Rafał Wyskiel, Tomasz Tworzydło, Wiktoria Górecka, Filip Kolorz, Krystian Dejnerowicz -II etap okręgowy Joanna Rożek-Radek
XXVI Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK Oliwia Polok –II etap okręgowy Aleksandra Surdel
III Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich Emilia Mazur, Kamil Ignatowski, Natalia Barwicka, Robert Krawczyk  – II etap okręgowy Iwona Szczygieł
IV Olimpiada Wiedzy o Turystyce
Patrycja Jarosik, Annika Geitz  – II etap okręgowy
Aleksandra Rokita
XLI Olimpiada Języka Francuskiego Justyna Dańczura , Magdalena Wydra –II etap okręgowy Tomasz Pyka
41. Olimpiada Języka Niemieckiego
Aleksandra Sobota, Annika Geitz – II etap okręgowy
Dawid Szymała, Bartosz Kaczmarczyk
XXXIII Olimpiada Ekologiczna Szymon Owczorz, Oliwia Polok, Kamila Kunik – II etap okręgowy Iwona Lewandowska -Knopp, Bożena Leżuch
Olimpiada Przedsiębiorczości Kamil Ignatowski – II etap okręgowy Iwona Szczygieł
Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu Oliwia Polok– II etap okręgowy Iwona Lewandowska-Knopp
“W świecie roślin i zwierząt” – konkurs Pałacu Młodzieży w Katowicach Zuzanna Pluta – finalistka Iwona Lewandowska – Knopp
Konkurs wiedzy o sejmie  Michał Mazur,Konrad Kazaniecki, Dawid Kaszek – laureaci Barbara Dudło
Licealiada Młodzieży Szkolnej – piłka koszykowa  Szymon Wąsik, Szymon Tobiasz, Jakub Skowroński, Jacek Nowak, Grzegorz Nowak, Patryk Grzegorzyca , Patryk Kwietniewski, Bartłomiej Małecki, Maciej Wtorkowski – finaliści Aneta Kowalska
XI Konkurs Kolęd i Pastorałek w Zabrzu  Owczorz Szymon, Porębski Artur, Waszak Adam, Tomecki Piotr, Bralich Aleksander, Barchański Karol, Janowski Seweryn,Kempf Joanna, Rużeńska Paulina, Szewczyk Aleksandra, Kozioł Agata, Mielczarek Anna, Zbierańska Laura,Urbanik Andżelika,Lesiak Monika, Leśniak Weronika, Kempa Julia, Kruk Anna, Klimczok Anna, Musiolik Paulina, Szady Monika, Firek Anna,Wojtaszek Michał– I miejsce Kamilla Pająk
Bieg Powiatowy w Mittelsachsen (Niemcy) Patryk Grzegorzyca, Bartłomiej Małecki i Aleksander Bralich – I miejsce (złoty medal) wśród sztafet młodzieżowych, III miejsce w klasyfikacji ogólnej, II miejsce w klasyfikacji gości   Mirosława Cypruch
     
     
Rok 2016/2017

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1.  Anna Skorupa – I LO
  2.  Patrycja Ziarnik – Technikum nr 1

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

I Liceum Ogólnokształcące:

  1. Karolina Bluszcz
  2. Michalina Gwiżdż
  3. Anna Sawicka
  4. Dominika Włodarz
  5. Aleksandra Janiec
  6. Marek Jeutner
  7. Artur Porębski
  8. Wojciech Pyka
  9. Piotr Tomecki
  10. Kludia Birówka
  11. Patrycja Bucior
  12. Przemysław Burliga
  13. Maciej Dzindzio
  14. Marcin Sygut
  15. Oliwia Żochowska

Technikum nr 1

  1.  Mateusz Bielecki
  2.  Aleksandra Kapica
  3.  Daniel Kuchta
  4.  Monika Skupień
  5.  Patrycja Ziarnik

Subiektywna Nagroda Dyrektora Szkoły za szczególną osobowość PADER 2017:

Aleksandra Kutypa – I Liceum Ogólnokształcące

Mateusz Bielecki  – Technikum nr 1

Nazwa konkursu Nazwisko ucznia i osiągnięcie Nauczyciel prowadzący
XII Olimpiada Przedsiębiorczości Patrycja Ziarnik -FINALISTKA III etap centralny Marzena Kolenda
I Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna Klaudia Pacha -FINALISTKA III etap centralny Joanna Rożek-Radek
XXV Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK Oliwia Polok – FINALISTKA III etap centralny Aleksandra Surdel
II Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich  Aleksandra Sobota , Paulina Ponikiewska,  Izabela Mierzwa, Adam Dobrowolski  – II etap okręgowy Iwona Szczygieł
IV Olimpiada Wiedzy o Turystyce
 Marzena Malczyk, Dominika Szewczyk  – II etap okręgowy
Aleksandra Rokita
XL Olimpiada Języka Francuskiego Justyna Dańczura , Magdalena Wydra –II etap okręgowy Tomasz Pyka
40. Olimpiada Języka Niemieckiego
Aleksandra Sobota, Annika Geitz – II etap okręgowy
Dawid Szymała, Bartosz Kaczmarczyk
Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie
Michalina Gwiżdż, Piotr Tomecki, Kinga Włodarczyk – II etap okręgowy
Barbara Dudło
XLVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Karolina Bluszcz, Michalina Gwiżdż, Kacper Bochenek, Anna Skorupa – II etap okręgowy
Beata Zakrzewska Ewelina Szczygielska
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
Oliwia Polok – II etap okręgowy
Aleksandra Surdel
II Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich
Aleksandra Szymkowiak,Patrycja Ziarnik, Karina Spyra, Justyna Dudek– II etap okręgowy
Iwona Szczygieł
Olimpiada Logistyczna Kapica Aleksandra, Gruca Jakub, Bączkiewicz Aleksandra, Kuchta Daniel, Jurska Agnieszka, Tcaciuk Roksana, Pazera Daniel, Wojdat Kamil, Wyskiel Rafał, Kaniowska Paulina, Tworzydło Tomasz, Cyganek Patrycja, Pacha Klaudia, Kolorz Filip, Górecka Wiktoria, Sochecki Radosław – II etap okręgowy Joanna Rożek-Radek
 XXIII Ogólnopolski Konkurs “Fizyka a ekologia”  Syntia Paliszewska – finalistka  Grzegorz Cuber
 Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny “Lwiątko”  Bartłomiej Cichy – laureat, tytuł KAON   Grzegorz Cuber
Rok 2015/2016

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1.  Przemysław Burliga – I LO
  2.  Aleksandra Kapica – Technikum nr 1

Stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci:

Arkadiusz Smołka

Stypendium Rady Rodziców za najwyższą średnią ocen:

  1. Natalia Hajduk
  2. Grzegorz Szmidt

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły

I Liceum Ogólnokształcące:

  1. Joanna Besler
  2. Anna Długosz
  3. Katarzyna Firmanty
  4. Alicja Grala
  5. Natalia Hajduk
  6. Hanna Płaszczyk
  7. Magdalena Rudnik
  8. Oliwia Rusin
  9. Adrian Szymacha
  10. Sylwia Zajusz.

Technikum nr 1

  1. Grzegorz Szmidt

Subiektywna Nagroda Dyrektora Szkoły za szczególną osobowość PADER 2016

Arkadiusz Smołka  – I Liceum Ogólnokształcące

Patrycja Kaszubińska – Technikum nr 1

 

Nazwa konkursuNazwisko ucznia i osiągnięcieNauczyciel prowadzący
I Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-MenedżerskichPatrycja Ziarnik – finalistka, etap III centralny
Iwona Szczygieł
XLV Olimpiada BiologicznaArkadiusz Smołka – II etap okręgowy
Bożena Leżuch
III Olimpiada Wiedzy o Turystyce
 Wiktoria Klasik, Monika Skupień – II etap okręgowy
Aleksandra Rokita
XL Olimpiada Języka Angielskiego
Jakub Misiura – II etap okręgowy
Joanna Berszakiewicz
39. Olimpiada Języka Niemieckiego
Aleksandra Sobota – II etap okręgowy
Dawid Szymała
Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie
Paulina Kaniowska, Joanna Besler, Adrian Szymacha – II etap okręgowy
Barbara Dudło
XLVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Karolina Bluszcz – II etap okręgowy
Beata Zakrzewska
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
Oliwia Polok – II etap okręgowy
Aleksandra Surdel
I Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich
Aleksandra Szymkowiak,Patrycja Ziarnik, Karina Spyra, Justyna Dudek– II etap okręgowy
Iwona Szczygieł
XIX Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Biblijnej “Jonasz”
Emilia Szuma – Laureatka, Anna Skorupa, Agata Kozioł, Maciej Dzindzio, Kamila Szczotok, Ewa Spyra, Przemysław Burliga,Aleksandra Janiec – finaliści
x. Michał Kosek, x. Tomasz Radkowski
Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny “Lwiątko”
Wojciech Kotulski, Agata Kozioł – tytuły KAONGrzegorz Cuber
Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców
Dominik Romanów – laureat III miejsca (brązowy medal), reprezentant Polski na ICYS – Międzynarodową Konferencję Młodych Naukowców w RumuniiGrzegorz Cuber
XXII Ogólnopolski Konkurs na Pracę Badawczą „Fizyka a Ekologia”
Dominik Romanów – laureat, Artur Porębski – finalistaGrzegorz Cuber
Konkurs Młodych Naukowców E(x)plory
Arkadiusz Smołka – II etap regionalnyBożena Leżuch
Rok 2014/2015

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1.  Alicja Zakrzewska – I LO
  2.  Natalia Gulajska – Technikum nr 1

Stypendium Rady Rodziców za najwyższą średnią ocen:

  1. Alicja Zakrzewska
  2. Anna Dyka
  3. Magdalena Skupień
  4. Joanna Richter

Stypendium Rady Rodziców za osiągnięcia sportowe:

Martyna Nowak – wicemistrzyni Polski, mistrzyni Śląska, zwyciężczyni Licealiady 2015 w pływaniu

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły

I Liceum Ogólnokształcące

  1. Alicja Zakrzewska
  2. Paulina Kita
  3. Halina Lip
  4. Jakub Dzindzio
  5. Paweł Kieś
  6. Szymon Zubek
  7. Anna Dyka
  8. Monika Skupień
  9. Dorota Widera
  10. Paulina Kaleta
  11. Monika Szczeponik
  12. Aleksandra Beck
  13. Justyna Reginek
  14. Michał Polak
  15. Agnieszka Siedlecka
  16. Aleksandra Wieprzycka

Technikum nr 1

  1. Joanna Richter

Subiektywna Nagroda Dyrektora Szkoły za szczególną osobowość PADER 2015

  1. Paulina Kaleta  – I Liceum Ogólnokształcące
  2. Karol Dąbrowski – Technikum nr 1
Nazwa konkursu Nazwisko ucznia i osiągnięcia Nauczyciel prowadzący
 X Olimpiada Przedsiębiorczości Joanna Richter – II etap okręgowy
Marzena Kolenda
XXVII Olimpiada Filozoficzna Kamil Litewiak – II etap okręgowy
Marzena Krasoń-Kapłanek
LXI Olimpiada Chemiczna Monika Szczeponik – II etap okręgowy – eliminacja pisemne
Bożena Marcol
Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie
Marek Znaj – II etap okręgowy
Barbara Dudło
XX Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich
Patrycja Mizera, Patrycja Skrobisz, Izabela Bauer – II etap okręgowy, wyróżnienie
Iwona Szczygieł
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK Paulina Kaleta – II etap okręgowy
Aleksandra Surdel
Zawody Pierwszej Pomocy PCK Paulina Kaleta, Magdalena Skupień, Klaudia Pieniak, Aleksandra Beck, Angelika Jasto – II etap okręgowy
Aleksandra Surdel
Konkurs Matematyczny M@tando
Jakub Dzindzio, Anna Długosz, Kamil Naszkiewicz – finaliści
Małgorzata Piotrowska
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny M@tando
Maciej Ruszkowski – wyróżnienie – finaliści
Małgorzata Piotrowska
Konkurs Matematyczny Potyczki Matematyczne
Maria Kusz, Kamil Naszkiewicz – finaliści
Małgorzata Piotrowska
Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny Lwiątko
Hanna Płaszczyk, Jakub Misiura – tytuł TAON
Grzegorz Cuber
XXI Ogólnopolski Konkurs na Pracę Fizyka a Ekologia
Arkadiusz Smołka – laureat
Grzegorz Cuber
BioMedTech Silesia 2015
Arkadiusz Smołka – 1 Nagroda Jury, 2 Nagroda Publiczności
Bożena Leżuch
Konkurs Biologiczny W Świecie Roślin i Zwierząt
Jakub Dzindzio – finalista
Bożena Leżuch, Iwona Lewandowska-Knopp
Zawody Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Paulina Kaleta – II etap okręgowy
Alekszndra Surdel
XVII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy
Natalia Kroczyk – III miejsce w półfinale
Ewelina Szczygielska
Artystyczny Pojedynek Na Słowa
Anna Długosz, Paulina Kaleta, Natalia Kroczyk, Aleksandra Kutypa, Julia Lisoń, Aleksandra Śmieja, Karol Dąbrowski, Oskar Pieniak – I miejsce
Lilianna Reginek, Dawid Szymała
VIII Wojewódzki Festiwal Młodych Talentów Piosenka w Unii Europejskiej
Julia Lisoń – III miejsce
Tomasz Pyka, Dawid Szymała
Rok 2013/2014

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1. Aleksandra Osika – I LO
  2. Emilia Kruszkiewicz -Technikum nr1

Stypendium Rady Rodziców za najwyższą średnią ocen:

  1. Aleksandra Osika – I LO
  2. Kinga Więckowska, Karolina Andrzejewska – Technikum nr 1

Stypendium Rady Rodziców za osiągnięcia sportowe:

Dawid Gołyś – mistrz Polski, reprezentant Polski na Mistrzostwa Świata w skacie sportowym

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

I Liceum Ogólnokształcące

  1. Anna Tytko
  2. Wiktoria Gajos
  3. Michał Bismor
  4. Dominika Brzonkalik
  5. Izabela Gasz
  6. Kinga Haponik
  7. Ewa Kabiczke
  8. Aleksandra Osika
  9. Sabina Ruszkowska
  10. Monika Trela
  11. Paulina Witczak
  12. Joanna Zygała
  13. Daniel Drubek
  14. Justyna Gruziewicz
  15. Magdalena Miodońska
  16. Monika Bala
  17. Paulina Kindzierska

Technikum nr 1

  1. Karolina Andrzejewska
  2. Emilia Kruszkiewicz
  3. Kinga Więckowska

Subiektywna Nagroda Dyrektora Szkoły za szczególną osobowość PADER 2014

  1. Daniel Grychtoł – I LO
  2. Emila Kruszkiewicz – Technikum nr 1
Nazwa konkursu Nazwisko ucznia i osiągnięcia Nauczyciel prowadzący
XXXVIII Olimpiada Języka Angielskiego Alicja Zakrzewska – III etap centralny – FINALISTKA mgr Joanna Berszakiewicz
Międzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego Alicja Zakrzewska – FINALISTKA mgr Joanna Berszakiewicz
XLIII Olimpiada Biologiczna Kinga Haponik – II etap okręgowy mgr Iwona Lewandowska-Knopp
Olimpiada Historyczna Tomasz Kamiński – etap pisemny okręgowy mgr Marzena Krasoń-Kapłanek
Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu Paulina Kaleta – II etap okręgowy mgr Iwona Lewandowska-Knopp
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK Paulina Kaleta -II etap okręgowy mgr Aleksandra Surdel
I Olimpiada Turystyczna Jesica Grzelak, Aneta Cebula – II etap okręgowy mgr Aleksandra Rokita
Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich Patrycja Mizera, Emilia Kruszkiewicz, Katarzyna Seidel, Kinga Więckowska, Dawid Klawikowski -II etap okręgowy mgr Iwona Szczygieł
Konkurs Wiedzy o Języku Angielskim i Kulturze Krajów Anglosaskich M. Bala, K.Pieniak, A.Rybarczyk, A.Zakrzewska – etap okręgowy mgr Karolina Horak, mgr Joanna Berszakiewicz
Zawody drużyn PCK P. Kaleta – etap okręgowy mgr Aleksandra Surdel
Wojewódzki Konkurs Matematyczny M@tando K.Danek, J.Dzindzio, J.Misiura – finał mgr Małgorzata Piotrowska
XXXVI Wojewódzki Konkurs Matematyczny Rozkosze łamania Głowy J.Misiura – finał mgr Małgorzata Piotrowska
XX Jubileuszowy Konkurs Fizyka a ekologia Arkadiusz Smołka – wyróżnienie mgr Grzegorz Cuber
18. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej OFPA Agata Żyła – finalistka mgr Dawid Szymała
Pojedynek na Słowa Bartosz Kutypa, Natalia Kroczyk, Anna Długosz, Karol Dąbrowski,Dominika Skoczylas, Aleksandra Maziarz,Julia Lisoń, Agata Żyła, Daniel Grychtoł – finalisci, II miejsce mgr Lilianna Reginek, mgr Dawid Szymała
konkursy piosenki obcojęzycznej, patriotycznej, świątecznej Julia Lisoń – wyróżnienia mgr Dawid Szymała
 Projekt Korba  Emilia Kruszkiewicz – Lider 2013 w kategorii Projekt Społeczny  mgr Iwona Szczygieł
Rok 2012/2013

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1. Jonasz Kopczyk -I LO
  2. Joanna Richter – Technikum nr 1

Stypendium Rady Rodziców za najwyższą średnią ocen:

  1. Sandra Skomra – I LO
  2. Magdalena Kozdroń- Technikum nr 1

Stypendium Rady Rodziców za osiągnięcia sportowe:

Tomasz Bosek  – wicemistrz Polski w curlingu

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły

I Liceum Ogólnokształcące

  1. Agata Niźnikiewicz
  2. Anna Pikulska
  3. Sandra Skomra
  4. Agnieszka Trojanowska
  5. Sławomir Kaźmierczak
  6. Karolina Maciuga
  7. Żaneta Rutkowska
  8. Dagmara Cieślik

Technikum nr 1

  1. Magdalena Kozdroń

Subiektywna Nagroda Dyrektora Szkoły za szczególną osobowość PADER 2013:

  1. Jonasz Kopczyk – I LO
  2. Madalena Kozdroń – Technikum nr 1
Nazwa konkursu Nazwisko ucznia i osiągnięcia Nauczyciel prowadzący
XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Maja Mroczkowska – finalistka, etap centralny
dr Marta Cuber
LXIII Olimpiada Matematyczna Przemysław  Gumienny – II etap okręgowy mgr Małgorzata Piotrowska
XLI Olimpiada Biologiczna Magdalena Śliwa – II etap okręgowy Katowice mgr Iwona Lewandowska – Knopp
XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Aleksandra Frontczak, Angelika Więcko, Tomasz Rypień – II etap okręgowy dr Marta Cuber
mgr Beata Zakrzewska
Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu Violetta Górka – II etap okręgowy Katowice mgr Iwona Lewandowska-Knopp
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Anna Dyka, Krystyna Grzegorzyca- II etap okręgowy Katowice mgr Iwona Lewandowska-Knopp
Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie Agnieszka Chełmecka, Agnieszka Tumkielska, Patryk Albrecht – II etap okręgowy Katowice mgr Barbara Dudło
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK Violetta Górka – finalistka, etap centralny mgr Aleksandra Surdel
LV Olimpiada Astronomiczna Przemysław Gumienny – Finalista (III etap centralny)  mgr Grzegorz Cuber
Olimpiada Informatyczna Przemysław Gumienny – II etap okręgowy Katowice  
Olimpiada Filozoficzna Maja Mroczkowska, Jonasz Kopczyk – II etap okręgowy Katowice mgr Marzena Krasoń-Kapłanek
Olimpiada Lingwistyczna Przemysław Gumienny – II etap okręgowy
 
Konkurs Matematyczny Nudna Matematyka (Pałac Młodzieży w Katowicach Krzysztof Danek – laureat, Sebastian Oprzędek, Paweł Rużeński mgr Małgorzata Piotrowska
Potyczki Matematyczne (I LO Gliwice, Politechnika Śląska) Paweł Rużeński, Krzysztof Danek mgr Małgorzata Piotrowska
Śląski Konkurs Matematyczny Paweł Rużeński, Krzysztof Danek mgr Małgorzata Piotrowska
Konkurs Kangur Matematyczny Krzysztof Chrustek – wyróżnienie, 15. lokata mgr Katarzyna Sontag
Konkurs Fizyczny Lwiątko Przemysław Gumienny – wyróżnienie, tytuł taon mgr Grzegorz Cuber
XXIX Ogólnopolski Sejmik Matematyków Przemysław Gumienny – wyróżnienie za pracę: Ile informacji jest w informacji? mgr Małgorzata Piotrowska
XVI Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich  Bartłomiej Ogórek, Agnieszka Tumkielska, Emilia Dudziec, Krzysztof Szewczak – II etap okręgowy mgr Iwona Szczygieł
Artystyczny Pojedynek na Słowa Maja Mroczkowska, Magdalena Śliwa, Dominika Skoczylas, Agata Żyła, Aneta Włodarz, Karolina Boroń, Kamil Barski, Sabina Ruszkowka, Daniel Grychtoł – finał mgr Lilianna Reginek, mgr Dawid Szymała
16. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej Rybnik 2012 OFPA Maja Mroczkowska – wyróżnienie Dominika Skoczylas – wyróżnienie mgr Lilianna Reginek mgr Dawid Szymała
III Międzyszkolny Konkurs Poezji Śpiewanej Dominika Skoczylas – laureatka mgr Lilianna Reginek mgr Dawid Szymała
Miejski Konkurs Fotograficzny Paweł Wiśniewski – wyróżnienie mgr Anna Śpiewla-Panasewicz
VI Otwarty Turniej Zespołów Cheerleaders Zespół KRZYK w składzie: Monika Lewusz, Dominika Leśniowska, Celina Nawratek, Dagmara Hesok, Milena Karpińska, Dorota Kołakowska – I miejsce mgr Aneta Kowalska
Rok 2011/2012

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1. Przemysł‚aw Gumienny – ILO
  2. Sebastian Stepowany – Technikum nr 1

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

 Przemysław Gumienny

Stypendium Starosty Gliwickiego:

  1. Maja Mroczkowska
  2. Magdalena Śliwa
  3. Agnieszka Chełmecka
  4. Przemysław Gumienny
  5. Tomasz Rypień

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

I Liceum Ogólnokształcące

  1. Sara Śliwińska
  2. Dawid Biela
  3. Przemysław Gumienny
  4. Zuzanna Jurewicz
  5. Maja Mroczkowska
  6. Martyna Świerk
  7. Paulina Przesdzing
  8. Magdalena Dulak
  9. Justyna Piekara
  10. Magdalena Śliwa
  11. Tomasz Rypień

Technikum nr 1

  1. Agnieszka Chełmecka
  2. Sebastian Stepowany
  3. Mateusz Marciniak

Subiektywna Nagroda Dyrektora Szkoły za szczególną osobowość PADER 2012:

  1. Maja Mroczkowska –  I Liceum Ogólnokształcące
  2. Sebastian Stepowany – Technikum nr 1

Nazwa konkursu

Nazwisko ucznia i osiągnięcia Nauczyciel prowadzący
LXII Olimpiada Matematyczna Przemysław Gumienny -finalista, etap centralny mgr Małgorzata Piotrowska
Olimpiada Wiedzy o Finansach Patrycja Jakimowicz – Finalistka etap centralny Warszawa mgr Joanna Rożek – Radek
X Międzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego Anna Kozaczkiewicz – 8. miejsce w III etapie centralnymMarek Musiolik – 16. miejsce w III etapie centralnym mgr Joanna Berszakiewicz, mgr Adrianna Wilk
Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie Patryk Albrecht, Anna Jakubiszyn, Michalina Białczak, Agnieszka Chełmecka – II etap okręgowy mgr Barbara Dudło
XL Olimpiada Biologiczna Aleksandra Jaśkowiec, Magdalena Śliwa, Patrycja Szymura – II etap okręgowy Katowice mgr Iwona Lewandowska – Knopp
XXXV Olimpiada Języka Angielskiego Anna Kozaczkiewicz – II etap okręgowy Katowice mgr Joanna Berszakiewicz
XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Agata Ogonowska, Maja Mroczkowska, Michał Cieślik – II etap okręgowy KatowiceMaja Mroczkowska – etap ustny dr Marta Cuber
Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu Marta Spodymek, Violetta Górka – II etap okręgowy Katowice mgr Iwona Lewandowska-Knopp
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK Violetta Górka – II etap okręgowy Katowice mgr Aleksandra Surdel
LVII Olimpiada Chemiczna Tomasz Skóra – etap pisemny eliminacji międzyszkolnych mgr Bożena Marcol
XXXVII Olimpiada Historyczna Damian Baron, Jonasz Kopczyk, Maciej Ziemiński – etap pisemny eliminacji międzyszkolnych mgr Marzena Krasoń-Kapłanek
Śląski Konkurs Matematyczny Przemysław Gumienny – Laureat mgr Małgorzata Piotrowska
Konkurs Informatyczny Deadline24 Przemysław Gumienny – 19.miejsce w finale mgr Tomasz Domagała
Potyczki Matematyczne (I LO Gliwice, Politechnika Śląska) Przemysław Gumienny – I miejsce mgr Małgorzata Piotrowska
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR Przemysław Gumienny – wyróżnienie II stopnia, 1 m. w powiecie; Mateusz Limanówka – wyróżnienie II stopnia, 3 m. w powiecie mgr Małgorzata Piotrowska, mgr Katarzyna Sontag
XV Regionalny Konkurs Geograficzny “Mapa 2011” Maja Mroczkowska – II miejsce mgr Anna Ratajczak
Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Przedmedycznej I miejsce w rejonie, III miejsce w zawodach okręgowych: Aleksandra Samociuk, Monika Stolarska, Łukasz Porada, Wioletta Górka, Sara Kociołek mgr Aleksandra Surdel
Nie wykluczam… konkurs Komisji Europejskiej w Polsce Natalia Czech, Żaneta Kłos, Ewelina Błachuta oraz szkolny wolontariat-II miejsce w Polsce mgr Bartosz Kaczmarczyk
EUROmnibuskonkurs Wiedzy o Unii Europejskiej dla uczniów szkół średnich Jonasz Kopczyk – nagroda główna: wyjazd studyjny do Brukseli mgr Marzena Krasoń-Kapłanek
Artystyczny Pojedynek na Słowa Martyna Pietrzak, Maja Mroczkowska (Grand Prix w kategorii piosenka), Maciej Dudek, Aneta Włodarz, Aleksandra Trzeciak, Małgorzata Wronkowska, Marta Spodymek – półfinał mgr Lilianna Reginek, mgr Dawid Szymała
Szkolna Liga Lekkoatletyczna “LICEALIADA” IX miejsce w woj. śląskim drużyna lekkoatletyczna dziewcząt: Klaudia Bonk, Paulina Przezdzing, Marlena Toboła, Katarzyna WoŸniak, Ewelina Krzemińska, Magdalena Kozdroñ, Sabina Sitarek, Natalia Kobrzyńska, Angelika Buczyńska, Patrycja Tekielak, mgr Mirosława Cypruch
VII Otwarty Turniej Zespołów CHEERLEADERS Zespół KRZYK – I miejsce w kat. wiekowej powyżej 16 lat mgr Aneta Kowalska
Rok 2010/2011

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1. Damian Baron – I Liceum Ogólnokształcące
  2. Patrycja Jakimowicz – Technikum nr 1

Stypendium Starosty Gliwickiego:

  1. Aleksandra Jaśkowiec
  2. Marcin Michalski
  3. Patrycja Jakimowicz

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

I Liceum Ogólnokształcące

  1. Damian Baron
  2. Szymon Gawroński
  3. Aleksandra Jaśkowiec
  4. Karolina Kleibert
  5. Anna Kozaczkiewicz
  6. Marcin Michalski
  7. Patrycja Piecha
  8. Martyna Pietrzak
  9. Tomasz Skóra
  10. Anna Syroka
  11. Paweł Zuber

Technikum nr 1

  1. Patrycja Jakimowicz
  2. Łukasz Paprzycki
  3. Monika Komuda

Subiektywna Nagroda Dyrektora Szkoły za szczególną osobowość PADER 2011:

  1. Paweł Zuber – I Liceum Ogólnokształcące
  2. Patrycja Jakimowicz – Technikum nr 1

Nazwa konkursu

Nazwisko ucznia i osiągnięcia Nauczyciel prowadzący
IX Międzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego Anna Kozaczkiewicz -IX miejsce w III etapie centralnym, Natalia Kaszek II etap mgr Adrianna Wilk, mgr Joanna Berszakiewicz
XVIII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Wioletta Górka – I miejsce w etapie okręgowym, awans do etapu centralnego mgr Aleksandra Surdel
XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Maja Mroczkowska, Agata Ogonowska, Michał Cieślik – II etap okręgowy (Katowice) dr Marta Cuber
XXXVII Olimpiada Historyczna Damian Baron – II etap okręgowy (Katowice) mgr Marzena Krasoń-Kapłanek
XXXIX Olimpiada Biologiczna Aleksandra Jaśkowiec – II etap okręgowy (Katowice) mgr Iwona Lewandowska – Knopp
LXI Olimpiada Matematyczna Przemysław Gumienny – II etap okręgowy (Katowice) mgr Małgorzata Piotrowska
Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Marta Spodymek – etap okręgowy (Katowice) mgr Iwona Lewandowska – Knopp
IV Olimpiada Mediewistyczna Magdalena Gruszecka, Damian Baron, Michał Cieślik mgr Marzena Krasoń-Kapłanek
Śląski Konkurs Matematyczny Przemysław Gumienny – Laureat I stopnia, Paweł Zuber mgr Małgorzata Piotrowska
Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO Przemysław Gumienny -17. miejsce w kraju, tytuł KAON Marcin Michalski – 29. miejsce w kraju, tytuł TAON mgr Grzegorz Cuber
Międzynarodowy Konkurs KANGUR Matematyczny Przemysław Gumienny -wyróżnienie II stopnia; 12. miejsce w regionie, 2. miejsce w powiecie mgr Małgorzata Piotrowska
V Ogólnopolski Konkurs na Pracę “Chemia a ekologia” (Pałac Młodzieży Katowice) Łukasz Porada – wyróżnienie pracy Dwutlenek węgla jako przyczyna katastrofy klimatycznej w świetle ideologii globalnego ocieplenia mgr Bożena Marcol
Potyczki Matematyczne (I LO Gliwice, Politechnika Śląska) Przemysław Gumienny – II miejsce mgr Małgorzata Piotrowska
Zawody Pierwszej Pomocy Przedmedycznej I miejsce w rejonie, V miejsce w zawodach wojewódzkich: Ewelina Rapcia, Aleksandra Samociuk, Monika Stolarska, Łukasz Porada, Wioletta Górka mgr Aleksandra Surdel
Festiwał Nauki i Multimediów ABSTRACT II miejsce: Paweł Zuber – kapitan, Damian Baron, Michał Cieślik, Przemysław Gumienny, Krzysztof Nocoń,Dawid Majer, Maja Mroczkowska, Sara Śliwińska mgr Tomasz Domagała
Szkolna Liga Lekkoatletyczna “LICEALIADA” IX miejsce w woj. śląskim drużyna lekkoatletyczna dziewcząt: Klaudia Bonk, Paulina Przezdzing, Marlena Toboła, Katarzyna Woźniak, Ewelina Krzemińska, Magdalena Kozdroń, Sabina Sitarek, Natalia Kobrzyńska, Angelika Buczyńska, Patrycja Tekielak, Oktawia Sałasińska mgr Mirosława Cypruch
Artystyczny Pojedynek Na Słowa drużyna: Dominik Michniewicz, Sebastian Porębski, Maja Mroczkowska, Anna Tkocz, Sabina Raudner, Emilia Wyrembowska, Adrian Szpak Kamil Puszkarewicz, Paweł Jureczko -I miejsce mgr Lilianna Reginek, mgr Dawid Szymała, mgr Agnieszka Niebudek-Zmuda
56. Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka w Zabrzu Martyna Pietrzak, Agata Ogonowska, Maja Mroczkowska – I miejsce mgr Kamilla Pająk
VI Otwarty Turniej Zespołów CHEERLEADERS Zespół KRZYK – II miejsce w kat. wiekowej powyżej 16 lat mgr Aneta Kowalska
Rok 2009/2010

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

Aleksandra Jaśkowiec – I Liceum Ogólnokształcące

Patrycja Jakimowicz – Technikum nr 1

Stypendium Starosty Gliwickiego:

  1. Dominika Sadkowska
  2. Paula Nowojska
  3. Zuzanna Gmyrek
  4. Beata Siwiec
  5. Piotr Mazur

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

  1. Dominika Sadkowska
  2. Paula Nowojska
  3. Beata Siwiec
  4. Zuzanna Gmyrek
  5. Piotr Mazur

Subiektywna Nagroda Dyrektora Szkoły za szczególną osobowość PADER 2010:

  1. Sebastian Porębski – I Liceum Ogólnokształcące
  2. Dominik Michniewicz – Technikum nr 1

Nazwa konkursu

Nazwisko ucznia i osiągnięcia Nauczyciel prowadzący
XXXVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Daria PODA -finalistka dr Marta Cuber
XXXVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Daria Poda, Paulina Sawicka – II etap dr Marta Cuber
XXXIX Olimpiada Biologiczna Aleksandra Słabisz, Karolina Litewiak, Joanna Jaśkowiec, Daria Włodarz, Bismor Martyna – etap II mgr Iwona Knopp
VIII Międzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego Zych Maciej, Gumienny Aleksandra, Daria Poda, Karolina Antończyk, Natalia Kaszek, Justyna Kminkowska, Łukasz Radzimierski, Dominika Sadkowska mgr Wilk Adranna, mgr Beata Hulak
XXXVI Olimpiada Historyczna Aleksandra Gumienny – eliminacje pisemne etapu okręgowego mgr Andrzej Kołodziej, mgr Marzena Krasoń-Kapłanek
III Olimpiada Mediewistyczna Lucyna Bluszcz, Marta Furtak, Aleksandra Gumienny mgr Andrzej Kołodziej, mgr Marzena Krasoń-Kapłanek
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Eskulapiada Grzegorz Biliński – etap wojewódzki mgr Aleksandra Surdel
XXXI Wojewódzki Turniej z Fizyki Natalia Turek, Iwona Religa, Mariusz Płaszczyk – II i III etap mgr Grzegorz Cuber, mgr Adam Szyma
Konkurs Fizyczny “Fizyka się liczy”Uniwersytet Śląski Natalia Turek, Iwona Religa mgr Grzegorz Cuber
VI Śląski Konkurs Matematyczny Przemysław Gumienny – finalista, Paweł Zuber mgr Małgorzata Piotrowska
Potyczki matematyczne I LO Gliwice Przemysław Gumienny – finalista, Paweł Zuber – finalista mgr Małgorzata Piotrowska
KANGUR matematyczny Dawid Majer – 45 miejsce w regionie, nagrodzony mgr Katarzyna Sontag, mgr Małgorzata Piotrowska
Konkurs Fizyczny LWIĄTKO Paweł Zuber, Marcin Michalski, Natalia Turek – tytuł TAON mgr Grzegorz Cuber
Festiwał Nauki i Multimediów ABSTRACT Adnieszka Janusz, Aleksandra Gumienny, Mariusz Płaszczyk, Damian Baron, Paweł Zuber, Paweł Rybarczyk, Karolina Antończyk, Natalia Turek, Grzegorz Biliński -II miejsce mgr Tomasz Domagała
Konferencja naukowa Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii BioMedTech Ewa Granieczny: referat “Nie odrzucajmy przeszczepów czyli o układzie odpornościowym człowieka i transplantologii”
Konkurs “Pojedynek na Słowa” Joanna Świdrak, Monika Murańska, Paulina Sawicka, Alina Smolorz, Daria Poda, Kamil Pluta, Kamil Puszkarewicz – półfinał mgr Lilianna Reginek, mgr Dawid Szymała
Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Grzegorz Biliński, Łukasz Porada, Aleksandra Samociuk, Monika Stolarska, Ewelina Rapcia – III miejsce w woj. ślaskim mgr Aleksandra Surdel
I Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny “Pamiętajmy o obozach” Joanna Ambroziak – wyróżnienie mgr Urszula Kędzior, mgr Dagmara Leś
II Konkurs Muzyczno-Plastyczny: “Wiosenne impresje, wiosenne inspiracje” Magdalena Czenczek-II miejsce mgr Urszula Kędzior
siatkówka dziewcząt Mistrzostwo Rejonu, IV miejsce w województwie śląskim: Iwona Religa, Ilona Kość, Elżbieta Filipczyk, Edyta Bujok, Justyna Wydra, Sandra Wosiak, Daria Dąga, Martyna Bielicka, Agnieszka Pakulska, Anita Wiśniewska mgr Mirosława Cypruch
IV Open Mistrzostwa Śląska Zespół “KRZYK”IV miejsce w woj. śląskim mgr Aneta Kowalska
VIII Wiosenny Turniej Tańca Cheerleaders w Kielcach Zespół “KRZYK”I miejsce w kat. powyżej 16 lat,II miejsce w kategorii open mgr Aneta Kowalska
Rok 2008/2009

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1. Aleksandra Gumienny – I Liceum Ogólnokształcące
  2. Łukasz Paprzycki – Technikum nr 1

Stypendium Starosty Gliwickiego:

  1. Daria Poda
  2. Marta Kowalczuk
  3. Agnieszka Janusz
  4. Aleksandra Gumienny

Wyróżnienie Starosty Gliwickiego:

  1. Karolina Antończyk.
  2. Sylwia Świtała

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

  1. Bluszcz Lucyna
  2. Pachla Justyna
  3. Antończyk Karolina
  4. Furtak Marta
  5. Gembala Oriana
  6. Kroczek Aleksandra
  7. Kusz Iwona
  8. Sawicka Paulina
  9. Żyła Katarzyna
  10. Gumienny Aleksandra
  11. Janusz Agnieszka
  12. Kowalczuk Marta
  13. Lewandowska Marlena
  14. Skomra Ilona
  15. Świtała Sylwia
  16. Chojnicki Adrian
  17. Jurczyk Marta
  18. Dyrbuś Magdalena
  19. Zając Barbara

Nazwa konkursu

Nazwisko ucznia i osiągnięcia Nauczyciel prowadzący
XXXIX Olimpiada Języka Rosyjskiego Jerzy Zwolski -laureat mgr Ewelina Szczygielska
Olimpiada Języka Angielskiego Daria Poda – III etap dr Karolina Horak
XXXVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Daria Poda – udział w II etapie wojewódzkim dr Marta Cuber
XXXVIII Olimpiada Biologiczna udział w II etapie wojewódzkim: Anna Wolak, Aleksandra Słabisz, Joanna Jaśkowiec, Karolina Litewiak, Daria Włodarz- wyróżnienie mgr Iwona Knop
XXXV Olimpiada Historyczna Aleksandra Gumienny – III miejsce w rejonie mgr Andrzej Kołodziej, mgr Marzena Krasoń – Kapłanek
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Jerzy Zwolski, Adrian Chojnicki – II etap mgr Aleksandra Musiolik
Olimpiada Mediewistyczna Aleksandra Gumienny, Marta Furtak, Karolina Antończyk, Karol Dopierała mgr Andrzej Kołodziej
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “KANGUR 2008” Piorecki Piotr – 73 miejsce w regionie mgr Małgorzata Piotrowska
Międzynarodowy Konkurs Fizyczny “LWIĄTKO 2008” Marek Matysik- 41 miejsce w Polsce mgr Grzegorz Cuber
III Ogólnopolski Konkurs “Chemia a ekologia” Alicja Besler, Aleksandra Słabisz, Bartosz Nitsze – wyróżnienie mgr Bożena Marcol, dr Piotr Górka
Konkurs Fotograficzy “Znane i mniej znane oblicza mojego miasta” Magdalena Więcko- I miejsce mgr Urszula Kędzior
Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Daria Poda, Tomasz Orłowski, Grzegorz Biliński, Agnieszka Kosmala, Ewelina Rapcia – II etap okręgowy mgr Aleksandra Surdel
Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Fizyki Cząstek Aleksandra Gumienny,Natalia Turek- laureatki mgr Grzegorz Cuber
Śląski Konkurs Matematyczny Turek Natalia – finalistka mgr Małgorzata Piotrowska
Konkurs “Świat roślin i zwierząt” Wolak Anna – półfinalistka mgr Iwona Knop, mgr Bożena Leżuch
IV Open Mistrzostwa Śląska Zespół “KRZYK”II wicemistrzostwo Śląska mgr Aneta Kowalska
Międzyszkolna Liga Lekkoatletyczna Dawid Myślak – I miejsce, Patryk Zapotoczny – III miejsce mgr Aleksandra Surdel
Powiatowe Zawody Pływackie Liceum Ogólnokształcące – I miejsce, Technikum – III miejsce mgr Mirosława Cypruch,mgr Marian Karliński,mgr Janusz Hajduk
Halowy Turniej Piłki Nożnej Liceum Ogólnokształcące – II miejsce, Liceum Profilowane – I miejsce mgr Janusz Hajduk
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewczęta: Liceum Ogólnokształcące – I miejsce, Liceum Profilowane – IV miejsce, Chłopcy: Liceum Ogólnokształcące – I miejsce, Liceum Profilowane – IV miejsce mgr Mirosława Cypruch, mgr Janusz Hajduk
Turniej o Mistrzostwo Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej o Puchar Starosty Drużyna Liceum Ogólnokształcącego i Liceum Profilowanego – II miejsce mgr Aneta Kowalska, mgr Tomasz Pyka
Rok 2007/2008

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1. Anna Wolak – I Liceum Ogólnokształcące
  2. Dagmara Mazurek -I Liceum Profilowane

Stypendium Starosty Gliwickiego:

  1. Marek Matysik
  2. Anna Wolak

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

  1. Marek Matysik
  2. Grzegorz Naszkiewicz
  3. Beata Świtała
  4. Magdalena Dang
  5. Bartosz Nitsze
  6. Anna Wolak
  7. Magdalena Znaj

Nazwa konkursu

Nazwisko ucznia i osiągnięcia Nauczyciel prowadzący
Olimpiada Języka Rosyjskiego Jerzy Zwolski-finalista mgr Ewelina Szczygielska, mgr Bohdan Grzybowski
Olimpiada Filozoficzna Barbara Szymańska – udział mgr Ewelina Szczygielska
XXXVII Olimpiada Biologiczna Anna Wolak – udział w II etapie okręgowy mgr Bożena Leżuch
Olimpiada Historyczna Aleksandra Gumienny, Barbara Zając – II etap okręgowy mgr Andrzej Kołodziej, mgr Marzena Krasoń – Kapłanek
Ogólnopolski Konkurs “Superszkoła” Liceum Ogólnokształcące – I miejsce mgr Tomasz Domagała, mgr Bartosz Kaczmarczyk,mgr Anna Bonk
Festiwal ABSTRACT “Liga Szkolna” drużyna Liceum ogólnokształcącego – II miejsce mgr Anna Bonk
II Przegląd Zespołów Tańca Cheerleaders Liceum Ogólnokształcące – Zespół “Krzyk” – Mistrzynie Śląska mgr Aneta Kowalska
“Potyczki matematyczne” Turek Natalia – V miejsce, Matysik Marek – IX miejsce mgr Małgorzata Piotrowska
Olimpiada PCK “Promocja Zdrowego Życia” Magdalena Znaj – II miejsce mgr Mirosława Cypruch
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Dariusz Skolimowski, Arkadiusz Ochmański – etap okręgowy mgr Marzena Krasoń – Kapłanek, mgr Aleksandra Musiolik
Kangur Matematyczny Adrian Gajda – wyróżnienie, nagroda II-go stopnia mgr Małgorzata Piotrowska
“Lwiątko” – polsko – ukraiński konkurs fizyczny Aleksandra Gumienny – 16 miejsce, Płaszczyk Mariusz – 25 miejsce mgr Grzegorz Cuber
Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Fizyki Cząstek Aleksandra Gumienny, Natalia Turek, Płaszczyk Mariusz- laureaci konkursu mgr Grzegorz Cuber
Konkurs z fizyki dla klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych w Pałacu Młodzieży w Katowicach Natalia Turek i Mateusz Kullas, Iwona Religa i Mariusz Płaszczyk- finaliści mgr Grzegorz Cuber
Wojewódzki konkurs “Świat Zwierząt i roślin” uczniowie klas IId i IIId – udział mgr Bożena Leżuch, mgr Iwona Knop
XV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowia “Eskulapiada” Na szczeblu rejonowym:Magdalena Dang- I miejsce, Magdalena Znaj- II miejsce mgr Mirosława Cyprych
Olimpiada Geograficzna I stopnia Arkadiusz Ochmański – udział mgr Anna Ratajczak
Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Etap Rejonowy.Drużyna w składzie: Magdalena Dang, Bartosz Nitsze, Grzegorz Biliński, Tomasz Orłowski – I miejsce mgr Mirosława Cypruch
Ogólnopolski Konkurs pt.”Jak zostałbyś eurodeputowanym, to w jakich komisjach chciałbyś pracować?” Jagoda Knop, Aleksandra Gumienny, Paweł Remiorz – nagrodzeni mgr Marzena Krasoń – Kapłanek
Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej halowej o puchar Starosty Liceum Ogólnokształcące – II miejsce, Liceum Profilowane – III miejsce mgr Aneta Kowalska, mgr Marian Karliński
III Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców o puchar Starosty Gliwickiego Liceum Ogólnokształcące – dziewczyny – I miejsce Liceum Profilowane- dziewczyny – IV miejsce, Liceum Ogólnokształcące – chłopcy – I miejsce, Liceum Profilowane- chłopcy – II miejsce mgr Mirosława Cypruch, mgr Janusz Hajduk, mgr Marian Karliński
Mistrzostwo Rejonu w piłce koszykowej Liceum Ogólnokształcące- chłopcy – II miejsce mgr Janusz Hajduk
Rok 2006/2007

Rok 2006 / 2007

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1. Barbara Szymańska – I Liceum Ogólnokształcące
  2. Dagmara Mazurek – I Liceum Profilowane

Stypendium Starosty Gliwickiego:

  1. Martyna Kubiak
  2. Magdalena Pietroń

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

  1. Antończyk Karolina
  2. Bluszcz Lucyna
  3. Aleksandra Gumienny
  4. Natalia Turek
  5. Agnieszka Janusz
  6. Marta Jurczyk
  7. Barbara Zając
  8. Golemiec Martyna
  9. Marek Matysik
  10. Anna Wolak
  11. Magdalena Dang
  12. Kopeć Patrycja
  13. Mazurek Dagmara
  14. Szymańska Barbara
  15. Martyna Kubiak
  16. Magdalena Pietroń
  17. Beata Kiszka
  18. Jagoda Knopp
  19. Alicja Jojko
  20. Alicja Gabryś
  21. Anna Jarosz
  22. Aleksandra Klimas

Nazwa konkursu

Nazwisko ucznia i osiągnięcia Nauczyciel prowadzący
Olimpiada Języka Rosyjskiego Jerzy Zwolski – finalista mgr Marzena Krasoń- Kapłanek
XXXVI Olimpiada Biologiczna Alicja Gabryś, Klaudia Wiśniowska – II etap mgr Bożena Leżuch
Polsko-Ukraiński konkurs fizyczny Lwiątko Marek Matysik – 10 miejsce mgr Grzegorz Cuber
Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego Zuzanna Rużeńska, Karolina Potempa – etap wojewódzki mgr Joanna Kubasa, mgr Bartosz Kaczmarczyk
Potyczki matematyczne Marek Matysik, Grzegorz Naszkiewicz, Katarzyna Rużeńska, Katarzyna Bociek – udział mgr Małgorzata Piotrowska
Konkurs języka niemieckiego zorganizowany przez „Łowców Talentów – Jersz” Zuzanna Rużeńska – 26 m., Ewelina Patałuch – 36 m., Alicja Pępek – 38 m. mgr Joanna Kubasa
Międzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego, Niemieckiego i Francuskiego Zuzanna Rużeńska – II etap mgr Bartosz Kaczmarczyk
Konkurs Potyczki Matematyczne Katarzyna Różeńska – 13 miejsce mgr Małgorzata Piotrowska
Konkurs literacki  Złote Pióro, konkurs poetycki Najważniejszy dzień w życiu Kamila Budny – III miejsce,Ewelina Laddach, Katarzyna Dubiel – wyróżnienia mgr Jolanta Kaźmierska, mgr Beata Zakrzewska
Powiatowy “Konkurs wiedzy o górach” Bartosz Nitsze, Dariusz Skolimowski, Arkadiusz Ochmański – I m. mgr Anna Ratajczak
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Arkadiusz Ochmański – II etap mgr Aleksandra Musiolik
III Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Gliwickiego w piłce nożnej Liceum Ogólnokształcące – III m., Liceum Profilowane – II m. mgr Dominik Moss
Międzyszkolna Liga Lekkoatletyczna Liceum Ogólnokształcące – IV m., Dawid Myślak – I m.w biegu na 100m mgr Mirosława Cypruch
Turniej o Mistrzostwo Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Liceum Profilowane – I m., Liceum Ogólnokształcące – II m. mgr Dominik Moss
I Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców o puchar Starosty Gliwickiego Liceum Ogólnokształcące – dziewczyny – I m., Liceum Profilowane- dziewczyny – V m., Liceum Ogólnokształcące – chłopcy – II m., Liceum Profilowane- chłopcy – V m. mgr Mirosława Cypruch
Finał RejonowychZawodów w piłce siatkowej dziewcząt Liceum Ogólnokształcące – II m. mgr Mirosława Cypruch
Półfinały Wojewódzkie w Piłce Koszykowej chłopców Liceum Ogólnokształcące – IV m. mgr Janusz Hajduk
Finał Rejonowych zawodów w Piłce Nożnej drużyna Zespołu Szkół im.I.J. Paderewskiego – II m. mgr Jacek Czech
III Mitting Lekkoatletyczny Szkół Ponadgimnazjalnych miasta Knurowa drużyna Zespołu Szkół im.I.J. Paderewskiego – I m. mgr Mirosława Cypruch
Rok 2005/2006

Rok 2005 / 2006

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

Barbara Szymańska – I Liceum Ogólnokształcące

Dagmara Mazurek – I Liceum Profilowane

Stypendium Starosty Gliwickiego:

Karolina Domitrz

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

  1. Izdebska Anna
  2. Wolak Anna
  3. Dang Magdalena
  4. Szymańska Barbara
  5. Jagoda Knop
  6. Martyna Kubiak
  7. Marta Pietroń
  8. Beata Kiszka
  9. Gabryś Alicja
  10. Jojko Alicja
  11. Jarosz Anna
  12. Mazurek Dagmara
  13. Patałuch Ewelina
  14. Gałkowska Ludmiła
  15. Laddach Ewelina
  16. Niezgoda Daria
  17. Rużeńska Zuzanna
  18. Domitrz Karolina
  19. Marcinkiewicz Ewa
  20. Maziarz Adam
  21. Ryndak Renata

Nazwa konkursu

Nazwisko ucznia i osiągnięcia Nauczyciel prowadzący
XXXV Olimpiada Biologiczna Aleksandra Redzik – II etap okręgowy mgr Bożena Leżuch
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Sylwia Pudło – II etap okręgowy mgr Barbara Kuwaczka
Międzynarodowy Konkurs Fizyczny Lwiątko Paweł Głosz – I miejsce, Miłosz Góralczyk – II miejsce mgr Grzegorz Cuber
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK “Eskulapiada” Tomasz Hildebrandt- VI miejsce mgr Aleksandra Lepich
Międzyszkolna Liga Lekkoatletyczna Bartłomiej Rudnik – II miejsce w biegu na 100m, Janusz Muszkiet – III miejsce w biegu na 100m, Piotr Mroczkowski – III miejsce mgr Mirosława Cypruch
Turniej Rejonowy Tenisa Stołowego Aleksandra Porwoł – IX miejsce mgr Mirosława Cypruch
Mistrzostwa Polski w Boksie Sławomir Tokarz – finalista eliminacji mgr Mirosława Cypruch
Puchar Polski Juniorów w Boksie w Ostrołęce Sławomir Tokarz – brązowy medal mgr Mirosława Cypruch
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy Krystyna Mucha – półfinalistka mgr Bożena Leżuch
Rok 2004/2005

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

 Ewelina Laddach

Stypendium Starosty Gliwickiego:

 Sylwia Pudło

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

  1. Szymańska Barbara
  2. Kiszka Beata
  3. Knop Jagoda
  4. Kubiak Martyna
  5. Pietroń Marta
  6. Jojko Alicja
  7. Gabryś Alicja
  8. Jarosz Anna
  9. Laddach Ewelina
  10. Niezgoda Daria
  11. Domitrz Karolina
  12. Marcinkiewicz Ewa
  13. Maziarz Adam
  14. Apryasz Agata
  15. Łągiewka Alicja
  16. Stasiak Tomasz
  17. Hildebrant Tomasz
  18. Marszałek Marcin
  19. Mucha Krystyna
  20. Błaszczyk Grzegorz
  21. Michalczyk Daria
  22. Palusińska Dorota
  23. Dang Oskar
  24. Redzik Aleksandra
  25. Wilewska Iwona
  26. Stawiska Małgorzata
  27. Pudło Sylwia
  28. Mikulska Monika
  29. Stebel Ewelina
  30. Kordzik Sylwia
  31. Studziński Grzegorz
  32. Wijas Magdalena
  33. Żmijewska Joanna
  34. Kupina Karolina
  35. Tokarczyk Beata
  36. Piszczek Marcin
  37. Drejws Barbara

Nazwa konkursu

Nazwisko ucznia i osiągnięcia Nauczyciel prowadzący
XXXIII Olimpiada Biologiczna Aleksandra Redzik – II etap okręgowy mgr Bożena Leżuch
Wojewódzki Konkurs Biologiczny “W świecie roślin i zwierząt” Aleksandra Redzik – półfinał mgr Bożena Leżuch
II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kulturze 5 osób zdobyło wyróżnienie mgr Urszula Kędzior
Projekt “Młodzież Górnośląska w Parlamencie Europejskim” Wyróżnie dla zespołu: Ewelina Stebel, Anna Zarychta, Grzegorz Studziński, Katarzyna Paciorek mgr inż. Barbara Kuwaczka
Olimpiada Promocji Zdrowia PCK Tomasz Hildebrandt – II etap okręgowy mgr Aleksandra Lepich
Rejonowe Zawody Drużyn Sanitarnych PCK VII miejsce na szczeblu wojewódzkim: Barbara Drejws, Karolina Kupina, Beata Tokarczyk, Magdalena Wątor mgr Aleksandra Lepich
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: “Mój niepełnosprawny przyjaciel” Katarzyna Borys – praca wyróżniona mgr Urszula Kędzior
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: “Moja książka” Marzena Zawadzka – praca wyróżniona mgr Urszula Kędzior
Turniej o Mistrzostwo Knurowa w Piłce Siatkowej chłopcy – I miejsce, dziewczęta – I miejsce mgr Mirosława Cypruch
Zawody Rejonowe w Piłce Siatkowej chłopcy – III miejsce mgr Mirosława Cypruch
Knurowski Miting Lekkoatletyczny Szkół Ponadgimnazjalnych sztafeta 4×100 – I miejsce mgr Mirosława Cypruch
III Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej chłopcy – I miejsce mgr Mirosława Cypruch
Międzynarodowe zawody pływackie Daria Kot – I miejsce mgr Mirosława Cypruch
Rok 2003/2004

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

Krystyna  Mucha

Grzegorz Studziński

Stypendium Dyrektora Szkoły:

Alicja Twardawa

Stypendium Starosty Gliwickiego:

Małgorzata Gniła

Świadectwa z wyróżnieniem :

  1. Laddach Ewelina,
  2. Niezgoda Daria
  3. Domitrz Karolina,
  4. Marcinkiewicz Ewa
  5. Apryasz Agata
  6. Łągiewka Alicja
  7. Mucha Krystyna,
  8. Hildebrant Tomasz,
  9. Marszałek Marcin
  10. Błaszczyk Grzegorz
  11. Oskar Dang
  12. Macierewicz Marlena
  13. Banaszkiewicz Anna
  14. Małyjurek Mateusz
  15. Biskup Martyna
  16. Gaczorek Magdalena
  17. Kaźmierczak Jolanta
  18. Kops Łukasz
  19. Kryś Dagmar
  20. Kubarska Małgorzata
  21. Mierzwa Alicja
  22. Przybyła Hanna
  23. Stokowy Tomasz
  24. Szendera Justyna
  25. Twardawa Alicja
  26. Szykowska Katarzyna
  27. Duda Barbara
  28. Fierdonek Marta
  29. Zawadzka Marzena
  30. Białek Łukasz
  31. Pupka Marzena
  32. Pudło Sylwia
  33. Mikulska Monika
  34. Szymura Celina
  35. Stebel Ewelina
  36. Wijas Magdalena
  37. Studziński Grzegorz
  38. Kordzik Sylwia
  39. M.Piszczek
  40. K.Kupina
  41. B.Tokarczyk
  42. M.Wątor
  43. B.Drejws
  44. M. Radecka
  45. Leśniewska Monika
  46. Śmieja Małgorzata
  47. Gniła Małgorzata
  48. Górecka Anna
  49. Jarosz Monika
  50. Banaszczyk Lena
  51. Pryt Anna
  52. Bernaciak Monika
  53. Suwalska Katarzyna
  54. Borys Katarzyna
  55. Dziwiszek Arleta

Nazwa konkursu

Nazwisko ucznia i osiągnięcia Nauczyciel prowadzący
XXXII Olimpiada Biologiczna Marcin Cebula – finalista mgr Bożena Leżuch
Wojewódzki Konkurs dla szkół średnich: Człowiek elementem środowiska przyrodniczego Marcin Cebula – półfinalista, Milena Sadkowska – półfinalistka mgr Bożena Leżuch
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kulturze Wioletta Wojtowicz – wyróżnienie mgr Urszula Kędzior
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny Dawid Kopiec – nagroda I stopnia, Tomasz Stokowy – nagroda I stopnia, Tomasz Szymkiewicz – nagroda II stopnia mgr Grażyna Dąbrowska
Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny Grzegorz Błaszczyk – wyróżnienie. Piotr Gaczorek – wyróżnienie mgr inż. Małgorzata Piotrowska
Dwuosobowy konkurs z fizyki organizowany przez Pałac Młodzieży Oskar Dang i Grzegorz Błaszczyk – fianliści mgr Grzegorz Cuber
Międzynarodowy Konkurs z Języka Angielskiego Ewa Wosz – zakwalifikowała się III etapu mgr Anna Ludwiczak
Rok 2002/2003

Stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci:

  1. Dawid Kopiec

Najlepsza maturzystka

  1. Ewa Kiszka

Świadectwa z wyróżnieniem:

  1. Apryasz Agata
  2. Łągiewka Alicja
  3. Mucha Krystyna
  4. Marszałek Marcin
  5. Hildebrant Tomasz
  6. Błaszczyk Grzegorz
  7. Palusińska Dorota
  8. Redzik Aleksandra
  9. Cajdler Monika
  10. Wilewska Iwona
  11. Gaczorek Magdalena
  12. Kubarska Małgorzata
  13. Kops Łukasz
  14. Kaźmierczak Jolanta
  15. Twardawa Alicja
  16. Biskup Martyna
  17. Mierzwa Alicja
  18. Szendera Justyna
  19. Pudło Sylwia
  20. Mikulska Monika
  21. Szymura Celina
  22. Stebel Ewelina
  23. Wijas Magdalena
  24. Drejws Barbara
  25. Waryński Adam
  26. Wątor Magdalena
  27. Tokarczyk
  28. Beata Kupina
  29. Karolina Piszczek
  30. Marcin Lasak
  31. Joanna Lehman
  32. Kopiec Dawid
  33. Cebula Marcin
  34. Sadkowska
  35. Milena Waleszczyk
  36. Agnieszka Kiełek
  37. Katarzyna Piszer
  38. Agnieszka Potempa
  39. Urszula Radecka
  40. Katarzyna Serwak
  41. Andrzej Stokowy
  42. Śpiewla Anna
  43. WajdaPatrycja
  44. Grzesiak Magdalena
  45. Wyrembowska Agnieszka
  46. Kiszka Ewa
  47. Błaszczyk Emilia
  48. Nowak Sebastian
  49. Leśniewska Monika
  50. Pryt Anna
  51. Bernaciak Monika
  52. Borys Katarzyna
  53. Zegalska Katarzyna
  54. Banaszczyk Lena
  55. Górecka Anna
  56. Janosz Monika
  57. Gniła Małgorzata
  58. Dziwiszek Arleta
  59. Bujanowska Arleta

Nazwa konkursu

2002/2003

Nazwisko ucznia i osiągnięcia Nauczyciel prowadzący
Olimpiada Literacka i Języka Polskiego Agnieszka Piszer – II etap okręgowy mgr Jolanta Każmierska
XXV Olimpiada Historyczna Sebastian Mołek, Ewa Kiszka, Bartłomiej Piskorz  – II etap okręgowy mgr Andrzej Kołodziej
Konkurs Literacko – Historyczny

Piskorz Bartłomiej; Dariusz Telinga – wyróżnienie

mgr Beata Zakrzewska
Olimpiada Fizyczna Dawid Kopiec – II etap okręgowy mgr Ewa Depta
Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Mlodzieży Dawid Kopiec – II etap okręgowy mgr Grzegorz Cuber
Olimpiada Astronomiczna L. Golas – II etap okręgowy mgr Grzegorz Cuber
Ogólnopolski konkurs “Grafika Młodych” Sylwia Stolica – III miejsce mgr Urszula Kędzior
Konkurs Matematyczny “Kangur” Dawid Kopiec – nagroda I stopnia; Tomasz Stokowy – nagroda IV stopnia mgr Grażyna Dąbrowska
Rok 2001/2002

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1. Kiszka Ewa
  2. Gniła Małgorzata

Świadectwa z wyróżnieniem:

  1. Gaczorek Magdalena
  2. Kubarska Małgorzata
  3. Kops Łukasz
  4. Kaźmierczak Jolanta
  5. Twardawa Alicja
  6. Pudło Sylwia
  7. Kordzik Sylwia
  8. Stebel Ewelina
  9. Wątor Magdalena
  10. Kuźnica Karolina
  11. Lehman Anna
  12. Lasak Joanna
  13. Kopiec Dawid,
  14. Cebula Marcin,
  15. Sadkowska Milena,
  16. Waleszczyk Agnieszka,
  17. Kiełek Katarzyna,
  18. Piszer Agnieszka,
  19. Potempa Urszula,
  20. Radecka Katarzyna,
  21. Wosz Ewa
  22. Wyrembowska Agnieszka,
  23. Kiszka Ewa
  24. Fornagiel Karolina
  25. Leśniewska Monika
  26. Pryt Anna,
  27. Bernaciak Monika,
  28. Borys Katarzyna,
  29. Zegalska Katarzyna,
  30. Banaszczyk Lena,
  31. Górecka Anna,
  32. Janosz Monika,
  33. Gniła Małgorzata
  34. Konieczny Rafał
  35. Twardawa Magdalena,
  36. Pałka Agnieszka,
  37. Mierzwa Agnieszka,
  38. Dyrbuś Magdalena
  39. Berszakiewicz Ewa
  40. Pietrzak Waldemar
  41. Banaszczyk Karolina
  42. Anusiewicz Angelika,
  43. Nawrocka Ewa,
  44. Białobok Sabina
«
»
sdfsdfsdf

24/02/2020

wazne

Rekrutacja 2020/2021

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2020